O Mnie

0

     lat

doświadczenia

na wózku

Moja misja

Moja misja jako MRJokerOficjalnie.pl to inspiracja i motywowanie ludzi do przekraczania własnych granic i osiągania swoich celów. Jestem przekonany, że każdy ma ogromny potencjał, który może zostać odkryty i wykorzystany.

 

Rok urodzenia 27.03.1985

W wieku 11 lat 12.12.1996r. przeszedłem poważną operację na kręgosłup której skutkiem jest niedowład kończyn dolnych.Daje radę, się nie poddaję przed siebie jadę...

Mam cele, marzenia. Trudną drogę przed sobą też...

Staram się rozwijać na innych płaszczyznach...

Moim celem jest pomaganie innym w realizacji ich marzeń i pokazywanie, że mimo trudności można odnieść sukces. Pragne być inspiracją dla innych, aby ich podróż w kierunku osiągania celów była pełna pozytywnej energii i determinacji.

Moja wizja

Moja wizja w MRJokerOficjalnie.pl jest prosta - chce inspirować i motywować ludzi do osiągania swojego pełnego potencjału. Działam jako motywator osobisty, służąc wsparciem i wiedzą opartą na życiowym doświadczeniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwykłą rozmowę z znajomym, czy spotkaniu klasowym. Moim celem jest pomaganie innym w przekraczaniu własnych granic i spełnianiu marzeń. Zapraszam do śledzenia moich profili społecznościowych, gdzie dzielę się doświadczeniami, motywuje i inspiruje. Razem możemy osiągnąć sukces pełen pozytywnej energii i determinacji.

Zrealizuj swoje marzenie dzięki

MRJokerOficjalnie.pl

Kontakt

MRJokerOficjalnie.pl - Inspirujący człowiek,motywator osobisty, wspierający w osiąganiu celów i rozwoju. Wiedzę którą przekazuje opiera na własnym doświadczeniu.

Śledź mnie

Menu

Adres

Kontakt przez formularz

Kontakt

Przez formularz

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.